Aynı kıyafetlerle adliyeye geldi

Avukat Tuğçe Çetin aynı kıyafetlerle adliyeye geldi

Etek boyu tartışmasıyla büyük tepki çeken hakim, açığa alındı. Aynı eteği giyen avukat Tuğçe Çetin ise eşiyle birlikte bugün de adliyede. Her gün kadına fiziki ve psikolojik şiddet haberleriyle karşılaştığımız Türkiye gündeminde, bugün ise avukatın etek boyuna karışan hakim var.
BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ
İstanbul Anadolu 2. İş Mahkemesi'nde görülen bir duruşmada hakim, kadın avukatın eteğinin olması gerekenden 15 santimetre kısa olduğunu iddia etti. Duruşma tutanaklarına da yansıyan bu diyalog, büyük tepki çekti.
AÇIĞA ALINDI
Avukat Tuğçe Çetin'e, meslektaşlarından büyük destek geldi. Olayın haberleştirilmesi sonrası büyük tepki çeken hakim, görevden alındı.
"HER ZAMAN OLDUĞUMUZ YERDEYİZ"
Olayın ardından Tuğçe Çetin, bugün yine aynı adliyeye aynı kıyafetleriyle geldi. Sosyal medya hesabından fotoğrafını paylaşan Çetin, "Yine aynı kıyafetle, her zaman olduğumuz yerdeyiz." notunu düştü.Bu arada avukatın yanında eşi de vardı.

İlgili Galeriler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
İbrahim 3 ay önce

Ülkenin çivisi çıktı. Eşi de karısına destek olacağı şeyleri karıştırdı. Adam olsa da eşinin kılık kıyafeti adam gibi olsun. Ülkenin gündemini yalan yere meşgul ediyorlar.