Hülya Avşar'ın, kazancı dudak uçuklattı

Yıllardır dizi, reklam ve birçok projeyle ekranlarda yer alan ve milyonlarca hayran kitlesine sahip olan Hülya Avşar'ın kazancı dudak uçuklattı. Yatırımlarını gayrimenkul ve arsa üzerine yapan Hülya Avşar’ın yer aldığı projelerle elde ettiği gelir hayranlarını şaşırtı. İşte Hülya Avşar’ın dudak uçuklatan kazancı…

Hülya Avşar’ın kazancı dudak uçuklattı

Yatırımlarını gayrimenkul ve arsa üzerine yapan Hülya Avşar'ın, İstanbul, Bodrum, Ayvalık, Londra'da gayrimenkulleri var. İstanbul-Riva'da 900 dönüm arazisi bulunuyor.

Hülya Avşar 2017'de, bir firmanın reklam yüzü olmuş, 2 milyon TL almıştı.Hülya Avşar 2021'e kadar anlaştığı firmadan aldığı gelir 6 milyona ulaştı.

Hülya Avşar 30 yıldır yaptığı her film, dizi, program ve reklam anlaşmasında birçok gence iş imkanı sağlamak için anlaşma yaptığı ortaya çıktı.Firma ya da yapımcı, Avşar ve ekibi tarafından belirlenen gençleri işe alıyor. Hülya Avşar'ın 1989'dan bu yana yer aldığı projeler aracılığıyla iş imkanı sağladığı kişi sayısı 350'nin üzerine çıktı. 20 yılda tenis sporuna kazandırdığı genç 1000 oldu. Hülya Avşar her yıl 30 üniversite öğrencisine de burs veriyor.

İlgili Galeriler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol