Sağıroğlu'na Demiciler'den cevap var...

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı İbrahim Sağıroğlu, rakibi İYİ Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Mustafa Bıyık’ın köyünden bir grup gencin kendisine destek ziyaretine geldiği yönündeki haber ce fotoğraf sosyal medya hesaplarından paylaşılınca, Bıyık taraftarı olan gençler de daha kalabalık bir fotoğrafla Sağıroğlu’na cevap verdi.

YAKIŞMAYAN HAREKETLER BUNLAR..

Yomra’da Cumhur İttifakı’nın adayı Sağıroğlu ile Millet İttifakı’nın adayı Bıyık arasındaki rekabet zaman zaman yerini yakışıksız hareketlere bırakıyor.  AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı ve aynı zamanda mevcut başkan olan İbrahim Sağıroğlu, rakibi İYİ Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Bıyık’ın köyünden bir grup genci makamına davet etti.  Bıyık'ın köyünden kendisini ziyarete gelen gençlerle fotoğraf çektiren Sağıoğlu ve yakın arkadaşları, bu fotoğrafları sosoyla medya hesabondan yayınlaerak Bıyık'a mesaj gönderdi. Bunun üzerine harekete geçen Demirciler köyünden bir grup genç ise Bıyık ile çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşarak, Başkan Sağıroğlu’na cevap verdi. Bıyık taraftarı gençlerin paylaştığı fotoğraftaki kalabalık dikkat çekerken; Yomra’da Bıyık'ın varlığının korkuya neden olduğu gün yüzüne çıkmış oldu.

İlgili Galeriler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Mihraç atasoy 6 ay önce

Sağıroğlunun davet ettiği değilde sağıroğlunun karşısına demirciler köyü gençleri diye çıkarılan kendini genç hissedenler tamamen bir oyun kurbanıdır kukla rolüne bürünmüşlerdir kullanılmışlardır