İzinli olan bordo mavili futbolcular at bindi sefa yaptı. Trabzonspor’un yeni transferleri Yunus Mallı ve Berat Özdemir, bordo-mavililerin genç savunmacısı Hüseyin Türkmen ile birlikte semaverde çay içip manzara seyrettiler. Üç oyuncu, arkadaşlıklarını ve yaşadıkları bu keyifli anları ise sosyal medya paylaşımı ile taçlandırdı. Arsin At Çiftliğinde ata binen Türkmen, Mallı ve Özdemir keyifli dakikalar yaşadı. Yeni transferler şehri tanımaya devam ediyor.