O ilçede oylar yeniden sayılacak.Trabzon’da flaş gelişmeler yaşanıyor.
Şalpazarı ilçesinde yarışan iki Belediye Başkan adayı birbirlerine çok yakın oy aldılar. Cumhur İttifak’ı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin adayı Refik Kurukız yüzde 2 Bin 619 oy)alarak ilk sırada yer alırken İYİ Parti Adayı Faruk Beldüz ise 2 Bin 564 oy alarak ikinci sırada yer aldı. 55 oyluk farkın ardından İYİ Parti cephesi oyların yeniden sayılması için Vakfıkebir İlçe Seçim Kurulu’na itirazda bulundu.Oyların yeniden sayılması sonrası kimin kazandığı ortaya çıkacak.