BORDO-MAVİ ORDU'YU KARIŞTIRDI

Sahili boydan boya bordo mavi yapan Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz, takipçisinden gelen itirazı paylaştı. Ordu Sahilleri bu aralar daha da renklendi. Trabzon-Ordu kıyaslaması her dönem yapılıyor ya bu renklendirme de Trabzon-Ordu arasında yeni bir gündem oluştururken tartışma konusu da yarattı. Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz sahilini bordo maviye boyatması üzerine Ordulu bazı takipçileri taradından eleştirildi. “ Ordu çok güzel oldu! Yürüyüş, koşu, bisiklet yolları, dinlenme ve çocuk oyun alanlarıyla Ordu sahili sizleri bekliyor... “ mesajıyla twitter adresinden Ordu sahilinin yeni fotoğraflarını paylaşan Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a takipçileri, “Neden bordo-mavi oldu Trabzon mu burası?” gibi eleştiriler yazdılar.

Bu eleştirilere Başkan Yılmaz, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü'ne göre bisiklet yollarının standart rengi Mavi, koşu ve yürüyüş yolları ise kiremit rengi BORDO'dur. Tüm çalışmalar standartlara uygun yapılmıştır…” cevabını yazdı.

Bu cevapla da tatmin olmayan bir takipçisi, “O genel müdür Trabzonludur başkanım ! Kültür bakanlığı düğünlerde horon oynanacak diye karar alırsa öyle mi yapacağız?!” Diyerek cevap vermesini desteklercesine Başkan Yılmaz bu mesajı duvarında paylaştı.

İlgili Galeriler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol