BU LİSTEYİ KİM YAPTI?

Trabzon'da gözler AK Parti Trabzon İlçe Belediye Başkan adaylarına çevrildi. Adayların kim olacağının açıklanmasını beklenirken, sosyal medyadan bir liste yayıldı. AK Parti kulislerine bomba gibi düşen listede, ilçe belediye başkan adaylarının ismi yazıyordu.Belli ki birleri karışan AK Parti'yi  biraz daha karıştırmak istemiş. İşte yayınlanan o liste.

Akçaabat’a Mustafa Uzun, Araklı’ya Recep Çebi, Arsin’e Mehmet Sait Gürsoy, Beşikdüzü’ne Orhan Bıçakçıoğlu, Çarşıbaşı’na Zekeriya Karaçengel, Çaykara’ya Hanefi Tok, Dernekpazarı’na Mehmet Aşık, Düzköy’e Yılmaz Ankara, Hayrat’a Ömer Hacı Bektaşoğlu, Köprübaşı’na Uğur Aydın, Maçka’ya Koray Koçhan, Of’a Salim Salih Sarıalioğlu, Ortahisar’a Haydar Revi, Sürmene’ye Rahmi Üstün, Şalpazarı’na Ahmet Yüksel Gülay, Tonya’ya Osman Beşel, Yomra’ya İbrahim Sağıroğlu, Vakfıkebir’e Muhammet Balta isimleri yer aldı.

YALANLAMA ÜSTÜNE YALANLAMA

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, “Asparagas liste doğru değil” diyerek yalanladı. AK Parti Trabzon Başkanlığından konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada "31 Mart 2019'da yapılacak Yerel Seçimlere yönelik İlçe Belediye Başkan Aday Adaylarımızla ilgili değerlendirmeler devam etmekte olup henüz kesinleşen bir aday listesi söz konusu değildir. Kamuoyunu yönlendirmeye yönelik paylaşılan ve hiçbir gerçekliği olmayan listelere aday adaylarımızın ve Trabzonlu hemşehrilerimizin itibar etmemesini rica ederiz. Güçlü bir şekilde seçimlere hazırlanan partimizin ilçe belediye başkan adayları tarafımızdan zamanı gelince kamuoyuna duyurulacaktır."ifaelerine yer verildi.

İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler:
TrabzonAk PartiIlçeAK

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol